Telefon: Telefon kom.: 506916155
GG: Skype: BiuroCzajka Email: biuroczajka@interia.pl
Sprawdź jak tanie mogą byc wakacje Twojego życia! Niezapomniane wycieczki już od 400zł!

Biuro Podróży Czajka

Witajcie na stronie Czajki, biura które zostało założone dla wszystkich tych, którzy zakończyli studia lub aktualnie studiują - czyli dla wszystkich młodych duchem. Zapewniamy najlepszą zabawę, integrujmy ludzi z całej Polski. Historia istnienie naszego biura zapisała się setkami nowych znajomości (w tym też matrymonialnych), ogromną dawką uśmiechu i przygody. 

Biuro Czajka od podnad 10 lat specjalizuje się w kierunkach wschodnich. Przez te 10 lat dowiedzieliśmy się już jak dużo pracy wymaga przygotowanie wyjazdu. Całe nasze doświadczenie kładziemy w Biuro Czajka, z nadzieją, że nam zaufacie i na zawsze będziecie przyjemnie wspominać nas oraz nasze wspólne eskapady. Mamy nadzieje również, że dzięki wyjazdom z Czajką znajdziecie to czego każdy z Was oczekuje lub szuka wyjeżdżając; przygody, sportu, miłości, przyjaźni.... W te wyjazdy kładziemy swoje pełne zaangażowanie i całe swoje serce. Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji.

Biuro Czajka przy współpracy z biurem OIS ciągle się rozwija, z roku na rok możemy przygotować coraz lepszą i atrakcyjniejszą ofertę, a wszystko to dzięki Wam i dla Was. Z przyjemnością pragnę poinformować, że Biuro Czajka w celu poprawienia jakości usług i poprawy efektywności pozwalającej na obniżenie kosztów połączyło się z Biurem O.I.S. Sp. z o.o. W związku z tym jedyną zmianą odczuwalną dla naszych klientów jest znaczne poprawienie jakości świadczonych przez nas usług.

Telefon: Telefon kom.: 506916155 GG: Skype: BiuroCzajka Email: biuroczajka@interia.pl