Telefon: Telefon kom.: 506916155
GG: Skype: BiuroCzajka Email: biuroczajka@interia.pl
Sprawdź jak tanie mogą byc wakacje Twojego życia! Niezapomniane wycieczki już od 400zł!

Świetna zabawa - żagielki w Boże Ciało!!! Musisz tam być!

77

Terminy: od 13.06.2020 do 21.06.2020

Zakwaterowanie: na dobrych i nowoczesnych jachtach typu: Twistery 780 ; Twistery 26
Dojazd:
  dojazd własny
Zniżki
:{#emotions_dlg.discount} dla stałych Uczestników wyjazdów                 Może w tym roku warto zrobić sobie dłuższy wypoczynek przy okazji świąt Bożego Ciała. Święta jak co roku wypadają w czwartek. Jeśli tylko wziąć 2-3 dni wolnego mamy cały tydzień urlopowania. Warto pomyśleć o Mazurach. Z roku na rok widzimy że coraz więcej osób chce wypoczywać w tym czasie, zróbmy więc „Bożociałową Majówkę”. W tym okresie (połowa maja) przyroda na mazurach jest najpiękniejsza, wszystko jest zielone i soczyste. Woda jest już ciepła, można spokojnie codziennie brać kąpiel w jeziorze, nie ma tylu osób co w wakacje lub na majówce na początku maja. Jest to czas najlepszego kontaktu z przyrodą mazurską, bez zgiełku, bez tłumów. Większość knajp, tawern jest już jednak otwartych, a keje żyją już własnym, wesołym życiem portowym. Chyba nie ma lepszego czasu na pływanie po Mazurach...


Na rejsie obowiązuje nasza żelazna zasada „DOZWOLONE OD LAT 18-tu”. Mlodsi musza poczekac!

Ramowy program imprezy:

REJS I od 13 czerwca do 18 czerwca poprowadzimy na południe.
Rejs poprowadzimy na południe. Celem będzie dojście do Mikołajek i Rynu. Po drodze czeka nas jak zawsze Wielka Nieznana Przygoda. Na pewno odwiedzimy Mikołajki, Pana na Jagodnym z którym zawsze mamy problemy (???), chcielibyśmy odwiedzić Ryn, który zazwyczaj w ciągu sezonu wakacyjnego jest pomijany (leży obok szlaku głównego).

REJS II jest połączeniem dwóch tras. 13-21  czerwca
Sumując oba terminy (15-20 czerwca oraz 20-23 czerwca), na każdym 2-3 noce spędzimy w portach, pozostałe 2-3 noce śpimy na dzikusa. Tu oczywiście wspólne ogniska, pieczenie kiełbasek, ziemniaków, szanty i śpiew z gitarą.


REJS III
na północ zaczyna się 18 czerwca  o godzinie 17.30 i trwa do niedzieli 21 czerwca.
Cztery dni to idealny czas, żeby zajrzeć do wszystkich najważniejszych miejsc na Mamrach i Darginie. Jeśli tylko się uda zajrzymy do Kietlic, wpadniemy do Ogonek i na Święcajty. Oczywiście musi też być Sztynort bo jakże by inaczej. 

 

Start: 

Port "ROYAL"
11-500 Giżycko 
Al. Wojska Polskiego 39

 


Marszruta rejsów, z uwagi na zmienność pogody, jest ustalona każdego dnia. Codziennie rano praktykujemy spotkania Sterników, gdzie wytyczamy trasę na cały dzień i punkty, do których spływamy wieczorem lub spotykamy się na trasie w ciągu dnia.

Tuż przed wypłynięciem pobierana jest w porcie zwrotna kaucja ok. 80 zł/osoba. Kaucja zwracana jest po zakończeniu rejsu. Cały czas nad całym Rejsem czuwa z naszej strony Komandor Rejsu.

Cena obejmuje:

W cenie rejsu zapewnione jest w zasadzie wszystko:

 • Dobre i nowoczesne jachty Twistery 26 Twistery 780  z pełnym wyposażeniem żeglarskim (kambuz, silnik, , akumulatory)
 • Pełny serwis jachtów
 • Pełne zaprowiantowanie
 • Sponsorowany żeglarski wieczorek (alkohol, garmażerka przy ogniskach)
 • Ubezpieczenie OC, Casco
 • A do tego fajni ludzie....bezcenne :)


A czekają jeszcze dodatkowe atrakcje...

Pierwszą atrakcją, którą kultywujemy już od wielu lat jest pierwszy wieczorek integracyjny (już pierwszego dnia każdego z rejsów). Pierwszego dnia zostajemy w porcie macierzystym i... gościmy wszystkich przy ognisku naszą garmażerką oraz małym co nieco :). Nie ma lepszego miejsca do rozmów, śpiewu i zabawy.

Cena nie obejmuje:

 • transportu do Gizycka (cena biletu PKP to w przybliżeniu 40 zł.)
 • opłat portowych (ok. 15-55 zł na cały rejs)
 • sprzątanie jachtu 70zł od załogi
 • paliwo 30zł od załogi
 • ubezpieczenia NW 30 zł *
 • koszt osobo-doby w porcie macierzystym 5zł, prysznic 15zł za 5 min. 


*ubezpieczenie zostanie doliczone do kwoty na umowie.

Dojazd:

Dojazd do Giżycka (nowy port Royal)(prysznic 15zł za 5 min., osobo-doba 5zł) jest bardzo prosty. W sezonie zarówno PKP jak również PKS uruchamiają wiele dodatkowych połączeń, także nie powinno być żadnych problemów z dotarciem na miejsce. 

Informacja dla zmotoryzowanych – można zostawić samochód na parkingu strzeżonym.

W porcie należy być najpóźniej o godzinie 19.00 (Do 17 godziny do Giżycka wjeżdżają wszystkie dogodne komunikacyjnie pociągi z całej Polski).
Rejsy kończą się w okolicach godziny 10 co pozwala wyjechać z Mazur o jeszcze wczesnej porze aby spokojnie dotrzeć do swojego miejsca zamieszkania

Zniżki:

 • Sternicy i żeglarze z doświadczeniem (min. 2 lata) chcący prowadzić jacht  zniżki za każdy termin (patrz tabela z cenami). 
 • Stały Uczestnicy wyjazdów {#emotions_dlg.discount}

 • Grupy powyżej 6os. -5% ZNIŻKI

Wyżywienie:

Prowiantujemy wszystkie jachty. Oznacza to tyle, że każda załoga dostaje do dyspozycji jedzenie na pełne śniadania, obiady, kolacje do własnego zagospodarowania (ryż, makaron, przetwory mięsne, sosy, konserwy, dżemy, mleko, sery, owoce itp.) Każdy jacht ma własną kuchnię, naczynia, garnki reszta zależy już tylko od inwencji i umiejętności kulinarnych załogi.

Zakwaterowanie:

Jachty Mazurskie


Więcej zdjęć »
Zobacz na mapie »
Lokalizacja:

Dysponujemy Jachtami Twistery 26 Twistery 780 


Zakwaterowanie:

Śpimy na jachtach, dlatego każdy z uczestników powinien posiadać śpiwór.Potrzebne będzie też:Miękkie obuwie,Ciepły sweter lub polar, Kurtkę przeciwdeszczową lub sztormiak.


Infrastruktura:

Jachty są z pełnym wyposażeniem żeglarskim (kambuz, silnik, akumulatory).


Wyżywienie:

Każda załoga dostaje do dyspozycji jedzenie na pełne śniadania, obiady, kolacje do własnego zagospodarowania (ryż, makaron, przetwory mięsne, sosy, konserwy, dżemy, mleko, sery, owoce itp.)


Rezerwacja miejsc / tabela terminów (cena za osobę)

Kliknięcie na cenę pozwoli na przejście do formularza rezerwacji internetowej.
Ceny w tabeli oznaczają cenę za osobę!
Symbol Termin CENA CENA DLA STERNIKA / ZEGLARZA
Telefon: Telefon kom.: 506916155 GG: Skype: BiuroCzajka Email: biuroczajka@interia.pl