Telefon: Telefon kom.: 506916155
GG: Skype: BiuroCzajka Email: biuroczajka@interia.pl
Sprawdź jak tanie mogą byc wakacje Twojego życia! Niezapomniane wycieczki już od 400zł!

ŻAGIELKI NA MAJÓWKĘ NA WEEKEND MAJOWY. ŻAGIELKI MAZURY!!

57

Terminy: od 25.04.2020 do 03.05.2020
Zakwaterowanie:
 Twistery 780, Twistery 26
Dojazd:
  dojazd własny
Zniżki
:{#emotions_dlg.discount} dla byłych Uczestników wyjazdów 


Przywitajmy Wiosnę na Mazurach, krainie dzikiej i wspaniałej przyrody. Najlepiej oczywiście w dobrym gronie. Rozpocznijcie Maj w fantastycznej atmosferze!!!!


Majówka jest zapowiedzią Wielkiego Rejsu Mazurskiego. Na pewno wiele osób wróci z nami na jeziora latem. Także, jeśli chcecie się „zaprawić” w kunszcie żeglarskim, poznać nowych ludzi lub przetestować stare przyjaźnie będzie to idealny wyjazd dla Was. My już nie możemy się doczekać maja, bo wiemy, co nas czeka. Zapraszamy, więc wszystkich, którzy umieją i tych, którzy chcą dopiero nauczyć się pływać na jachtach.

Na Majówce obowiązuje nasza żelazna zasada „DOZWOLONE OD LAT 18-tu”. Młodsi niestety muszą poczekać… Impreza przeznaczona jest dla osób, które nie ukończyły 35 roku życia. Warunek ten wynika z charakterystyki naszego biura studenckiego. Jest to impreza przeznaczona głównie dla ludzi młodych studiujących, kandydatów na studia lub tych, którzy już je ukończyli.

Zapraszamy na wiosenny rajd po Mazurach. Ta przygoda nie powinna Was ominąć.

Ramowy program imprezy:

Rejs rozbity jest na dwa niezależne rejsy południe i północ.
Oba rejsy zaczynają się i kończą w porcie Royal w Giżycku

Port "ROYAL"
11-500 Giżycko 
Al. Wojska Polskiego 39

- I rejs rozpoczyna się 27 kwietnia o godzinie 19.00, a kończy się 1  maja około godziny 10 rano. Pierwszy rejs jest rejsem południowym. Na trasie odwiedzimy pana od węzełków na Jagodnym, Mikołajki, czyli tawerniane rozmowy Polaków (śpiewamy do rana). Na miłośników sportów czeka "grucha". Jeśli tylko wystarczy czasu wejdziemy też na Bełdany. 

-II rejs  rozpoczyna się 01.05,o godzinie 19:00 a kończy 5.05.2019, razem 6 żeglowania!  Drugi rejs jest rejsem północnym. Odwiedzimy Sztynort (Zęza i Mazowieckie rules), Węgorzewo, Ogonki (pani Irena obowiązkowo...), Przystań (wszyscy wiedzą o co chodzi... lub się dowiedzą:) ) bunkry poniemieckie, jezioro kormoranów (regaty).
Terminy rejsów można łączyć !

Mazury poznamy zarówno poprzez tawerny, puby jak i ogniska w odległych, cichych zakątkach, rzadko odwiedzanych przez turystów. Spędzimy kilka ocy na "dziko". Tu oczywiście wspólne ogniska, pieczenie kiełbasek, ziemniaków, szanty i śpiew z gitarą. Na pozostałe noce przybijemy do większych znanych przystani żeglarskich. A tam już w zależności od humoru i wigoru mamy do dyspozycji tawerny, parkiet, murek na kei lub, jak kto woli zabawę na jachcie. Żeglarstwo prawie nigdy się nie nudzi.

Marszruta rejsów, z uwagi na zmienność pogody, jest ustalona każdego dnia. Codziennie rano praktykujemy spotkania Sterników, gdzie wytyczamy trasę na cały dzień i punkty, do których spływamy wieczorem lub spotykamy się na trasie w ciągu dnia.

Tuż przed wypłynięciem pobierana jest w porcie zwrotna kaucja ok. 80 zł/osoba. Kaucja zwracana jest po zakończeniu rejsu. Cały czas nad całym Rejsem czuwa z naszej strony Komandor Rejsu.

Cena obejmuje:

W cenie rejsu zapewnione jest w zasadzie wszystko:

 • Dobre i nowoczesne jachty (Twistery 780 i Twistery 26) z pełnym wyposażeniem żeglarskim (kambuz, silnik, , akumulatory)
 • Pełny serwis jachtów
 • Pełne zaprowiantowanie
 • Sponsorowane żeglarskie wieczorki (alkohol, garmażerka przy ogniskach)
 • Ubezpieczenie OC, Casco
 • A do tego fajni ludzie....bezcenne :)


A czekają jeszcze dodatkowe atrakcje...

Pierwszą atrakcją, którą kultywujemy już od wielu lat jest pierwszy wieczorek integracyjny (już pierwszego dnia każdego z rejsów). Wszystkie jachty cumują wieczorem w odkreślonym miejscu na dziko, zwijamy żagle i... gościmy wszystkich przy ognisku naszą garmażerką oraz małym co nieco :). Nie ma lepszego miejsca do rozmów, śpiewu i zabawy.

Cena nie obejmuje:

 • transportu do Gizycka 
 • opłat portowych 
 • sprzątania jachtu 70zł od załogi
 • paliwa Dojazd:

Dojazd do Giżycka (nowy port ROYAL) jest bardzo prosty. W sezonie zarówno PKP jak również PKS uruchamiaja wiele dodatkowych połączeń, także nie powinno być żadnych problemów z dotarciem na miejsce.  

Informacja dla zmotoryzowanych – można zostawić samochód na parkingu strzeżonym.

W porcie należy być najpóźniej o godzinie 19:00 (do 17:30 godziny do Giżycka wjeżdżają wszystkie dogodne komunikacyjnie pociągi z całej Polski).
Rejsy kończą się w okolicach godziny 10:00, co pozwala wyjechać z Mazur o jeszcze wczesnej porze, aby spokojnie dotrzeć do swojego miejsca zamieszkania.

Zniżki:

 • Sternicy i żeglarze z doświadczeniem (min. 2 lata) chcący prowadzić jacht  zniżki za każdy termin (patrz tabela z cenami).
 • Byli Uczestnicy wyjazdów {#emotions_dlg.discount}
 • Grupy powyżej 6os. -5% ZNIŻKI

 

 

Wyżywienie:

Prowiantujemy wszystkie jachty. Oznacza to tyle, że każda załoga dostaje do dyspozycji jedzenie na pełne śniadania, obiady, kolacje do własnego zagospodarowania (ryż, makaron, przetwory mięsne, sosy, konserwy, dżemy, mleko, sery, owoce itp.) Każdy jacht ma własną kuchnię, naczynia, garnki reszta zależy już tylko od inwencji i umiejętności kulinarnych załogi (panowie też gotują... podobno).

Zakwaterowanie:

Jachty Mazurskie


Więcej zdjęć »
Zobacz na mapie »
Lokalizacja:

Dysponujemy Jachtami Twistery 26 Twistery 780 


Zakwaterowanie:

Śpimy na jachtach, dlatego każdy z uczestników powinien posiadać śpiwór.Potrzebne będzie też:Miękkie obuwie,Ciepły sweter lub polar, Kurtkę przeciwdeszczową lub sztormiak.


Infrastruktura:

Jachty są z pełnym wyposażeniem żeglarskim (kambuz, silnik, akumulatory).


Wyżywienie:

Każda załoga dostaje do dyspozycji jedzenie na pełne śniadania, obiady, kolacje do własnego zagospodarowania (ryż, makaron, przetwory mięsne, sosy, konserwy, dżemy, mleko, sery, owoce itp.)


Rezerwacja miejsc / tabela terminów (cena za osobę)

Kliknięcie na cenę pozwoli na przejście do formularza rezerwacji internetowej.
Ceny w tabeli oznaczają cenę za osobę!
Symbol Termin CENA CENA DLA ŻEGLARZA/STERNIKA
Telefon: Telefon kom.: 506916155 GG: Skype: BiuroCzajka Email: biuroczajka@interia.pl