Telefon: Telefon kom.: 506916155
GG: Skype: BiuroCzajka Email: biuroczajka@interia.pl
Sprawdź jak tanie mogą byc wakacje Twojego życia! Niezapomniane wycieczki już od 400zł!

XV Wakacyjny Rejs Mazurski 2019 - impreza dwutygodniowa!!!!

47

Terminy: 06.04.2019-26.10.2019

Zakwaterowanie: Twistery 780, Twistery 26

Dojazd: Własny

Zniżki:{#emotions_dlg.discount} dla stałych Uczestników wyjazdów


XVII Wielki Wakacyjny Rejs Mazurski 2019

 

Wreszcie Mazury, tak na to czekaliśmy...


Po krótce o Rejsie. Nie trzeba być żeglarzem, aby uczestniczyć w naszym Rejsie. Wielki Rejs Mazurski jest przeznaczony dla wszystkich! Zarówno dla tych z uprawnieniami jak i dla tych, którzy nie wiedzą gdzie na jachcie jest rufa (Ci będą uczyć się wszystkiego na miejscu). W Rejsie mogą uczestniczyć również osoby, które mają problemy z pływaniem wpław; Ci jednak będą musieli liczyć się z koniecznością pływania na jachcie w uroczym, pomarańczowym kapoku. 

Zapraszamy na jedyny taki rejs w Polsce. Ci którzy pływali z nami wiedzą o co chodzi. Tych którzy popłyną po raz pierwszy możemy zachęcić tylko paroma cechami: 

 • jest przeznaczyny tylko dla ludzi powyżej 18 roku życia. Nie mieszamy składów z dziećmi lub starszymi osobami.
 • jest najbardziej wyluzowany (oczywiście na tyle ile tylko może być przy założeniu, że jednak jest to sport związany z żywiołem).
 • jest najbardziej integracyjny z możliwych. Po rejsie będziecie znali się wszyscy, znajomości zdobyte na żaglach zazwyczaj trwają bardzo długo.
 • jest to najlepsze miejsce do zdobycia nowych przyjaźni, sympatii. Impreza żeglarska w naszym wykonaniu wręcz zmusza do tego abyście się wzajemnie poznawali na jachtach, przy ogniskach, w kejach.
 • pływamy przez najurokliwsze fragmenty Mazur. Odkrywamy przed Wami Mazury nie tylko od strony wody ale również lądu!!!
 • mamy najlepszą flotę żeglarską. Nasz sprzęt jest bardzo wysokiej klasy, macie więc bardzo wysoki komfort pływania.
 • nasze ceny są z uwagi na specyfikę firmy, sposób reklamy są najbardziej przystępne na rynku.


Wiemy, że robimy najlepsze żeglarstwo dla studentów i absolwentów. Kto nie wierzy niech spróbuje. 

Nasz Rejs Żeglarski... ma swoją specyfikę. Codziennie będziemy poznawać nowe miejsca na Szlaku i przenosić się z miejsca na miejsce. Codziennie rano Sternicy będą się spotykać, by uzgadniać wspólną trasę. Żeglarstwo ma to do siebie, że nie da się, z uwagi na zmienność aury, z góry wyznaczyć całej trasy na siedem dni. Wiadomo jest tylko tyle, że po siedmiu dniach wszyscy wrócimy razem do końcowego portu. A w ciągu tych siedmiu dni... całe Mazury przed nami, przed nami wspólna Przygoda.

 

 

Wypływamy z Giżycka i trasy są naprzemienne co tydzień: PÓŁNOC i POŁUDNIE, czyli pływamy na zmianę w kierunku północnym i południowym od Giżycka.

 

SYMBOLIKA TRASY POŁUDNIE- PÓŁNOC:

PARZYSTE


SYMBOLIKA TRASY PÓŁNOC-POŁUDNIE:

NIEPARZYSTE

 

Ramowy program imprezy:

Marszruta rejsów, tak jak było na początku wspomniane, nie jest ustalona, co do dnia. 


Na trasie zwiedzać będziemy wszystkie ważniejsze porty, ale nie pominiemy też dzikich zakątków. Żeglarski Szlak poznamy zarówno poprzez tawerny, puby jak i ogniska w odległych, cichych zakątkach, rzadko odwiedzanych przez turystów. Łącznie spędzimy 3-4 noce na dziko. Tu oczywiście wspólne ogniska, pieczenie kiełbasek, ziemniaków, szanty i śpiew z gitarą. Na pozostałe 3–4 noce przybijemy do większych znanych przystani żeglarskich (Sztynort-Zęza i Mazowieckie rules, Giżycko, Mikołajki, Piaski, Ruciane, Węgorzewo, Bunkry, Ogonki). A tam już w zależności od humoru i wigoru mamy do dyspozycji tawerny, parkiet, murek na kei lub jak kto woli-zabawę na jachcie. 
Na rejsie będą ludzie, którzy z chęcią udostępnią nie tylko swój kunszt żeglarski, ale również odkryją przed Wami wiele tajemnic o Mazurskim Szlaku zazwyczaj ukrytych dla oczu turysty. Proponujemy imprezę, której nigdy nie zapomnicie.

Cały czas nad Rejsem czuwa z naszej strony Komandor Rejsu. Tuż przed wypłynięciem pobierana jest w porcie kaucja zwrotna 500 zł od załogi. Kaucja zwracana jest po zakończeniu rejsu.

Cena obejmuje:

W cenie rejsu zapewnione masz w zasadzie wszystko:

 • Dobre i nowoczesne jachy (Twistery 780, Twistery 26) z pełnym wyposażeniem żeglarskim (kambuz, silnik, paliwo 5l, akumulatory)
 • Pełny serwis jachtów
 • Pełne zaprowiantowanie
 • Sponsorowany żeglarski wieczorek(alkohol, garmażerka przy ogniskach)
 • Ubezpieczenie OC, Casco
 • A do tego fajni ludzie....bezcenne :)


A czekają jeszcze dodakowe atrakcje... 

Pierwszą atrakcją, którą kultywujemy już od wielu lat jest pierwszy wieczorek integracyjny. Pierwszego dnia zostajemy w porcie macierzystym i... gościmy wszystkich przy ognisku naszą garmażerką oraz małym co nieco :). W czasie Rejsu przewidujemy organizację wieczorków przy ognisku. Nie ma lepszego miejsca do rozmów, śpiewu i zabawy. 

W czasie Rejsu organizujemy Regaty Kormoranów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że będziemy walczyć o bardzo ciekawe i wręcz bezcenne nagrody ;). Dodaje to smaczku całej zabawie. Zwyciężają tylko trzy pierwsze załogi. Walka jest zawsze pasjonująca. 

Dla tych, którzy lubią emocje w każdej chwili proponujemy Bitwę Żeglarską. Niestety, nie możemy zdradzać szczegółów... może tylko to, że zazwyczaj rozpoczynamy ją z zaskoczenia.

Cena nie obejmuje:

 • transportu do Giżycka (cena biletu pkp to w przybliżeniu 40 zł.)
 • opłat portowych
 • sprzątanie jachtu 70zł
 • paliwo, 30zł od załogi za tydzien
 • ubezpieczenia NNW 60 zł
 • Koszt osobodoby w porcie macierzystym 5zł, prysznic 13zł za 5 min.

Zakwaterowanie:

Śpimy na jachtach, dlatego każdy z uczestników powinien posiadać śpiwór. Dodatkowo potrzebne będzie:

 • Miękkie obuwie
 • Ciepły sweter lub polar
 • Kurtkę przeciwdeszczową lub sztormiak
 • Jeśli tylko posiadasz jakiś instrument muzyczny – weź go! (nawet jeśli tylko pobrzdąkujesz)

Dojazd:

Dojazd do Giżycka (port Royal) jest bardzo prosty. W sezonie letnim zarówno PKP jak również PKS uruchamiają wiele dodatkowych połączeń, także nie powinno być żadnych problemów z dotarciem na miejsce. 

Port "ROYAL"
11-500 Giżycko 
Al. Wojska Polskiego 39

Informacja dla zmotoryzowanych – można zostawić samochód na parkingu strzeżonym. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów dotyczących dojazdu z Twojego miasta, zapytaj lub wyślij maila do naszej osoby kontaktowej z najbliższego Tobie miasta. Na pewno pomożemy. 

Wszystkie zmiany załóg odbywają się w sobotę. W porcie należy być najpóźniej o godzinie 19.00 (do 17.00 godziny do Giżycka wjeżdżają wszystkie dogodne komunikacyjnie pociągi z całej Polski). 
Rejsy kończą się w okolicach godziny 10 co pozwala wyjechać z Mazur o jeszcze o wczesnej porze, aby spokojnie dotrzeć do swojego miejsca zamieszkania.

Zniżki:

 • Sternicy i żeglarze z doświadczeniem (min. 2 lata) chcący prowadzić jacht - 250 zł zniżki na każdy tydzień.
 • {#emotions_dlg.discount}zniżki dla stałych klientów 
 • Grupy powyżej 6os. -5% ZNIŻKI

Wyżywienie:

Już na wstępie prowiantujemy wszystkie jachty. Oznacza to tyle, że każda załoga dostaje do dyspozycji jedzenie na pełne śniadania, obiady, kolacje do własnego zagospodarowania (ryż, makaron, przetwory mięsne, sosy, konserwy, dżemy, mleko, sery, owoce itp. Jedynie nie dostarczamy codziennie pieczywa). Każdy jacht ma własną kuchnię, naczynia, garnki reszta zależy już tylko od inwencji i umiejętności kulinarnych załogi (panowie też gotują...podobno).

Zakwaterowanie:

Jachty MazurskiE


Więcej zdjęć »
Zobacz na mapie »
Lokalizacja:

Dysponujemy Jachtami Twistery 26 Twistery 780 


Zakwaterowanie:

Śpimy na jachtach, dlatego każdy z uczestników powinien posiadać śpiwór.Potrzebne będzie też:Miękkie obuwie,Ciepły sweter lub polar, Kurtkę przeciwdeszczową lub sztormiak.


Infrastruktura:

Jachty są z pełnym wyposażeniem żeglarskim (kambuz, silnik, akumulatory).


Wyżywienie:

Każda załoga dostaje do dyspozycji jedzenie na pełne śniadania, obiady, kolacje do własnego zagospodarowania (ryż, makaron, przetwory mięsne, sosy, konserwy, dżemy, mleko, sery, owoce itp.)


Rezerwacja miejsc / tabela terminów (cena za osobę)

Kliknięcie na cenę pozwoli na przejście do formularza rezerwacji internetowej.
Ceny w tabeli oznaczają cenę za osobę!
Symbol Termin CENA CENA DLA STERNIKA/ŻEGLARZA
Telefon: Telefon kom.: 506916155 GG: Skype: BiuroCzajka Email: biuroczajka@interia.pl