Telefon: Telefon kom.: 506916155
GG: Skype: BiuroCzajka Email: biuroczajka@interia.pl
Sprawdź jak tanie mogą byc wakacje Twojego życia! Niezapomniane wycieczki już od 400zł!

Czarnogóra - Budva - oferta 10dniowa z wyżywieniem!!!

449

Terminy: 30.06.2017 - 1.10.2017

Zakwaterowanie: Apartamenty w Budvie, Willa MILA.

Dojazd: autokar lub dojazd własny (zniżka 150 zł)

Zniżki:{#emotions_dlg.discount} dla byłych Uczestników wyjazdów 


Jeżeli wydaje Ci się ,że dalmatyńskie wybrzeże Adriatyku jest rajem na ziemi, to warto, żebyś zapuścił się kiedyś nieco dalej na południe, do Czarnogóry. Zachwyci Cię tutaj nie tylko niezwykły krajobraz  , gdzie góry schodzą do morza, niesamowita gościnność ludzi, ale nade wszystkim niekończące się piaszczyste plaże plaże i podzwrotnikowa bujna roślinność (palmy, figowce, cyprysy).

Sprawdź naszą ofertę 10 dniową!!!

Montenegro, czyli Czarna Góra - tak ochrzcili górzysty kraj Wenecjanie, którzy rezydowali niegdyś na tutejszym wybrzeżu. Ponure, niedostępne i zatopione we mgłach szczyty nie zachęcały potencjalnych agresorów do militarnej ekspansji w głąb lądu, dlatego ta część Bałkanów długo i skutecznie opierała się zaborczym zamiarom. Może również to przyczyniło się do zachowania w prawie dziewiczym stanie zasobów naturalnych Czarnogóry reklamowanej teraz w turystycznych folderach jako "Wild Beauty", czyli "Dzika piękność". "Dzikość" wcale nie znaczy, że poziom usług turystycznych jest niski. Wręcz przeciwnie, widać - nie tylko w największych kurortach - rozmach inwestycyjny, do czego przyczyniają się także zagraniczne firmy. Na czarnogórskim Primorju jest z roku na rok coraz więcej turystów, a Czarnogórcy właśnie w rozwoju turystyki widzą swoją przyszłość i dlatego tak ciepło przyjmują zagranicznych gości, a w tym również Polaków. Miał rację George Byron, pisząc, że : "Gdy rodziła się nasza planeta, najpiękniejsze spotkanie morza z lądem przypadło czarnogórskiemu wybrzeżu". A najładniejsza część tego wybrzeża, to bez wątpienia Riviera Budvańska...

BUDVA - to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast adriatyckich .Dziedzictwem Budvy, podobnie jak i całej Czarnogóry, są pozostałości różnych kultur. Wizytówką miasta są dziś rzymskie budowle, imponująca śródziemnomorska architektura i prawosławne cerkwie. Stare miasto. znajdujące się na cyplu otaczają mury obronne ( średniowieczna forteca z wieżami, murami i bramami) zbudowane pod koniec XV w. Starówka to prawdziwy labirynt wąskich uliczek i maleńkich usłanych kawiarniami placyków. W samym mieście znajduje się słynna rozległa Slovenska Plaża. , ciągnąca się na długości około 1500 m i liczne mniejsze plaże ukryte w zatoczkach. Opalać się i kąpać można tuż za zabytkowymi murami. A za nimi... żyć , nie umierać - moc atrakcji dla ciała i ducha w dzień i w nocy. Budvę powinni odwiedzić ci, którzy mają kłopoty z zasypianiem...:) Latem Budva to największe w Czarnogórze centrum kulturalno - rozrywkowe, oferujące wymagającym turystom rozrywkę na wysokim poziomie. W miesiącach letnich odbywa się tu festiwal teatralny Grad Teatra Budva, w czasie którego budowana jest przy cytadeli ogromna scena, całe miasto przystrojone jest w teatralne maski, zjeżdżają się aktorzy, muzycy i poeci z różnych zakątków Europy. Miasto pławi się w feeri kolorów i orientalnych zapachów. Drugim kulturalnym wydarzeniem lata jest festiwal muzyczny w Budvie z udziałem szerokiej gamy artystów z basenu Morza Śródziemnego, ostatnio uświetnili swą obecnością festiwal : Boney.M, Goran Bregovic i Al Bano. W dni powszednie rozwinięta sieć clubów. oferuje zabawie w rytmie najróżniejszej muzyki.Tu znajduje się najbardziej znana dyskoteka na Bałkanach - Trocadero. Kilkupoziomowa konstrukacja z oszałamiającym oświetleniem, tuż nad Adriatykiem to najbardziej znany symbol nocnej Budvy. Oprócz niej młodych ludzi z całej Europy przyciągają również Cafe D&M, Rainessance, Sport Cafe i wiele innych. Położone 2 kilometry na południe od Budvy kurortowe Becići słynie nie tylko z rozrastającej się sieci nowoczesnych hoteli, długiego nadmorskiego deptaka pełnego restauracji i muzycznych knajpek, ale i z kolorowej plaży utworzonej z drobnych różnobarwnych kamyków, uznanej w latach 1937 i 1971 za najpiękniejszą plażę śródziemnomorską.

 

UWAGA!!!!!!

Do przekroczenia granic nie są konieczne Paszporty, wystarczą dowody osobiste!!!

Ramowy program imprezy:

1 dzień: Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autobusów (rozkłady są na formularzach zgłoszeniowych pojawiających się po kliknięciu na dowolną cenę) 
2 dzień: Przyjazd do Budvy zakwaterowanie w apartamentach. 
3-8 dzień: Pobyt - możliwość korzystania z wycieczek lokalnych. 
9 dzień: Wykwaterowanie w godzinach rannych, czas wolny, wyjazd do Polski zgonie z rozkładem jazdy. 
10 dzień: Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy autobusów.

Cena obejmuje:

 • 8 dni na miejscu!
 • 7 noclegów w wybranej wersji : pokoj, studio lub apartament
 • WYŻYWIENIE (2 posiłki dziennie: śniadania oraz obiadokolacje)
 • przejazd komfortowym autokarem
 • opiekę Pilota na trasie dojazdowej;
 • opiekę Rezydenta podczas pobytu (codzienne dyżury)
 • podatek Vat
 • możliwość  skorzystania wycieczek fakultatywnych
 • a do tego smak wyśmienitego czarnogórskiego wina !!!

Cena nie obejmuje:

 • ubezpieczenia KL i NNW  (50 zł)*
 • oplaty klimatycznej 50 zl.*
 • *Kwoty zostaną doliczone do ceny na umowie

Dojazd:

autokar lub dojazd własny (znizka 150 zł)

Zniżki:

 • Dla wszystkich byłych Uczestników wyjazdów jak zawsze gwarantujemy {#emotions_dlg.discount}zniżki.
 • Dojazd własny – 150 zł od osoby
 • dzieci od 3-12 roku życia  jako 3 i 4 osoba w pokoju – zniżka -150 zł;
 • dzieci do lat 3 lat jako 3 lub 4 osoba w pokoju lub apartamencie (brak łóżka do spania ,brak wyżywienia ) - cena 495 zł + 50 zł ubezpieczenie;
 • Grupy powyżej 6os. -5% ZNIŻKI

Przedłużenie pobytu o kolejny turnus:

 • Suma dwóch terminów minus 200 zł (przy opcji z dojazdem autokarem)
 • Suma dwóch terminów minus 50 zł (przy opcji z dojazdem własnym)ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA TYLKO SAMEGO PRZEJAZDU DO CZARNOGÓRY - od 449 zł OD OSOBY!!!

Wyżywienie:

WYŻYWIENIE W CENIE (śniadania i obiadokolacje)

Zakwaterowanie:

APARTAMENTY CZARNOGÓRA BUDVA 10 DNI


Więcej zdjęć »
Zobacz na mapie »
Lokalizacja:

W ofercie wybieracie pokoje 2 lub 3 os.Nasze Biuro  po wybraniu przez Państwa rodzaju pokoju (2 lub 3os.) dobiera z puli dostępnych przed wyjazdem pokoi zakwaterowanie dla Państwa.


Zakwaterowanie:

Możecie Państwo zostać zakwaterowani zarówno do apartamentu (pokoju ze wspólną łazienką i kuchnią,segmenty 2+2, 2+3, 2+4, 2+2+2, 2+2+2+2), pokoju (własna łazienka) lub studia (własna łazienka i własna kuchnia).


Infrastruktura:

Komfortowe, nowoczesne  Wille położone w bliskiej odległości od morza (150 m -700 m).


Wyżywienie:

W willach  znajdują się w pełni wyposażone kuchnie.


TYLKO SAM PRZEJAZD DO CZARNOGÓRY.


Więcej zdjęć »
Zobacz na mapie »
Lokalizacja:

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA TYLKO SAMEGO PRZEJAZDU DO CZRANOGÓRY - koszt od 500zł/os!!!


Willa MILA


Więcej zdjęć »
Zobacz na mapie »
Lokalizacja:

Willa położona o ok. 800m od głównej plaży. W pobliżu znajdują się stragany i sklepy.


Zakwaterowanie:

Posiada 9 studii 2os i 3os z własną łazienką i kuchnią. Do dyspozycji gości taras lub balkon. Klimatyzacja. Na wyposażeniu TV.


Infrastruktura:

Parking dla gości


Wyżywienie:

W zalezności od wybranej oferty: bez wyzywienia, HB lub All inclusive


1 OSOBA CZARNOGÓRA 10 DNI.


Więcej zdjęć »
Zobacz na mapie »
Lokalizacja:

Możliwość zapisywania się pojedynczych osób na zasadzie dokwaterowania.


Wycieczki fakultatywne:

Albania

Cena: około 50 Euro


ALBANIA - wycieczka do sąsiedniej Albanii - kraju mało znanego, ale przyciągającego swoją tajemniczością. Albanię pokrótce scharakteryzować można, jako kraj otwarty na świat, gościnny i wymagający, gdzie turysta ciągle jest gościem, a nie przedmiotem turystycznego biznesu. Wiele zabytkowych miast harmonijnie rozwijających się przez stulecia i wsi ze średniowiecznymi świątyniami, gdzie czas płynie zupełnie innym, leniwym, wakacyjnym tempem. W Albanii zwiedzimy stolicę kraju Tiranę, Szkodrę, Kruję i... więcej ani słowa - zostawmy sobie tajemnice do odkrycia.

Cena wycieczki fakultatywnej: około 50 EuroRAFTING

Cena: ok. 75 Euro.


Rafting na Tarze - awantura na rzece! Spływ pontonami wzdłuż górskiej rzeki - przygoda, emocje, niezapomniane wrażenia! 20 kilometrów po krystalicznie czystej toni, pośród plenerów najgłębszego kanionu Europy. Kąpiele w rzece, pod wodospadami, przejścia przez jaskinie, dla odważnych również możliwe skoki ze skał! Po wyprawie grupa zamieni się w zespół! Wyjazd trwa ok. 6 h, uczestnicy pozostają pod opieką licencjonowanego instruktora, na łodziach znajdują się wodoszczelne pojemniki na aparaty, sprzęt video - można zrobić niepowtarzalne zdjęcia!

Cena wycieczki fakultatywnej ok. 75 Euro.Dubrovnik

Cena: ok 35 Euro


"Wolności nie sprzedaje się za wszystko złoto świata” - to motto przyświecało Dubrownikowi od zawsze i dzięki tej wierze w wolność do dzisiaj miasto zachowało niepowtarzalny, osobliwy charakter. To magiczne miejsce położone na najbardziej malowniczym odcinku Chorwacji. Przez wieki drugie po Wenecji, najważniejsze miasto nad Adriatykiem, teraz jest w całości wpisane na listę zabytków UNESCO. To miasto inne niż wszystkie. Jedna z najgenialniejszych konstrukcji obronnych świata; absolutny indywidualizm; metropolia średniowiecza z trzech stron otoczona granatowym morzem; burzliwa historia i odwieczne marzenie Wenecjan, Włochów, Turków, wszelkich piratów i korsarzy, ale nigdy nie utracona wolność. Magia, legendy i zabobony, ale też najprawdziwsza Europejskość, urok wąskich uliczek biegnących w górę i w dół, magia miasta z białego kamienia, ósmy cud świata i absolutne piękno. Być nad Adriatykiem i nie zobaczyć Dubrownika to jak być w Egipcie i nie zobaczyć piramid...

Koszt wycieczki to ok 35 EuroKlasztor Ostrog i Jezioro Szkoderskie

Cena: około 35 Euro


MONASTYR OSTROG i JEZIORO SZKODERSKIE - wycieczka malowniczą trasą do Monastyru Ostróg - największego w Czarnogórze sanktuarium prawosławnego, położonego we wnęce skalnej na wysokości 900 m n.m.p. Trasa prowadząca do sanktuarium to pasmo serpentyn. Po jednej stronie wznosi się ściana gór, po drugiej - roztacza głęboka przepaść. Monastyr Ostróg składa się z dwóch części: górnej - wtopionej w skałę oraz dolnej stanowiącej zaplecze dla przybywających pielgrzymów. Głównym centrum duchowym jest monastyr Górny Ostróg, pochodzący z 1665 r., wybudowany wysoko w górach, w skalistym łańcuchu górskim, często skrywanym przez chmury i mgłę. Znajdują się tu dwie cerkwie: św. Krzyża i Zaśnięcia Bogurodzicy. Wszystkie pojazdy zatrzymują się u podnóża dolnego monastyru, zaś do górnego wiedzie kręta droga, która jest równocześnie zwieńczeniem pielgrzymki. Z tarasu Monastyru roztacza się piękny widok na zanikającą rzekę Zetę i jej dolinę. Ostróg to miejsce bardzo magiczne, idealne dla miłośników wrażeń oraz także dla osób poszukujących wyciszenia i kontemplacji. Kolejnym etapem wycieczki będzie Jezioro Szkoderskie - największe jezioro na Półwyspie Bałkańskim, położone na granicy Czarnogóry i Albanii. Jest jednym z ostatnich siedlisk pelikanów i największym rezerwatem ptactwa i słodkowodnych bagien w rejonie śródziemnomorskim. W jeziorze żyje 48 gatunków ryb, bogaty gatunkowo jest też świat gadów. Nad wodą mieszka i żeruje mnóstwo ptaków, m.in. czaple, dzikie kaczki, gęsi, nurki, a nawet orły czy pelikany (w sumie 264 gatunki). Linia brzegowa jest niezwykle urozmaicona z dużą ilością zatok, wysp i półwyspów. W programie przewidziany jest rejs statkiem po jeziorze, zwiedzanie zamku w Virpazarze - miejscowości położonej na wyspie połączonej z brzegiem systemem mostów. Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić to wspaniałe miejsce stanie twarzą w twarz z potęgą wodnego żywiołu.

Cena wycieczki fakultatywnej: około 35 EuroPerły Czarnogóry

Cena: około 40 Euro


TARA & DURMITOR - z Budvy wyjeżdżamy na północ kraju, w najbardziej niedostępne czarnogórskie regiony. Po drodze zatrzymamy się przy Monastyrze Morača, który składa się z dwóch cerkwi Wniebowzięcia NMP oraz św. Mikołaja. Trasą pełną serpentyn i skalnych tuneli docieramy do Parku Narodowego Durmitor, który wpisany jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Masyw Durmitoru wznosi się między trzema rzekami Tarą, Pivą i Komornicą. Góry osiągają mniej więcej takie wysokości, jak Tatry, jednak wapienna budowa nadaje im zupełnie inny wizerunek. Zjawiska krasowe, niezwykle głębokie kaniony, jaskinie, źródła wypływające wprost ze skał i tajemniczo znikające pod ziemią. Charakterystyczne dla Durmitoru są również jeziora polodowcowe, jest ich 18. A największe z nich to Jezioro Czarne, które jest głównym punktem wycieczki. Odwiedzimy też Kanion Tary - najgłębszy kanion w Europie. Najpopularniejszym i najłatwiej dostępnym miejscem, z którego można podziwiać kanion jest most nad rzeką w miejscu, z którego rozchodzą się drogi do Żabljaka, Pljevlji i Mojkovaca. Góry Durmitor w Czarnogórze nie są ani najwyższe ani największe, a mimo to wiele osób twierdzi, że drugich takich nie ma w całej Europie.

Cena wycieczki fakultatywnej: około 40 EuroWYNAJEM ROWERÓW

Cena: 0,00


Wynajem rowerów – Oferujemy naszym klientom wynajem nowych wysokiej jakości rowerów (aluminiowa rama, amortyzatory, osprzęt shimano). Biograd oferuje wiele okolicznych miejsc godnych odwiedzenia- jak np. Św. Filip i Jakub, Pakostane, Wyspa Pasman. Dzięki rowerom można tam łatwo dojechać, spędzając aktywnie czas. Do rowerów dokładamy kask, licznik kilometrów, blokady antykradzieżowe. Cena za 2 rowery na cały dzień to ok. 140 kunBOKA KOTORSKA - rejs statkiem

Cena: ok. 30 euro


Rejs statkiem wycieczkowym po pięknej
Zatoce Kotorskiej w otoczeniu jedynego poza norweskimi fiordu w Europie. W programie wycieczki zwiedzanie miasta kwiatów, schodów i festiwali- Herceg Novi , znajdującej się na liście UNESCO- miejscowości KOTOR oraz sztucznej wyspy Bogurodzica na kamieniu. Jeśli
pogoda pozwoli przerwa na plaży Żanice lub do wyboru wycieczka do błękitnej jaskimi (płatna dodatkowo ok.3 euro). relaksacyjna wycieczka integracyjna na której kapitan częstuje winem i rakiją ;)Rezerwacja miejsc / tabela terminów (cena za osobę)

Kliknięcie na cenę pozwoli na przejście do formularza rezerwacji internetowej.
Ceny w tabeli oznaczają cenę za osobę!
Symbol Termin Apartament 2os. Apartament 3os. Mila studio 2os. Mila studio 3os. 1osoba Budva Sam przejazd Budva
Telefon: Telefon kom.: 506916155 GG: Skype: BiuroCzajka Email: biuroczajka@interia.pl